Išlydėjusi vaikus į vasarą - į rytus be žadintuvo, į jūrą, kalnus, į senelių sodybas, į kūrybines stovyklas, mokyklėlė skuba ruoštis antriesiems mokslo metams! 

     Su dideliu džiaugsmu pristatome jums naująjį projektą - mokyklos interneto svetainę! Užeikite dažnai, skaitykite įdėmiai, drąsiai siųskite pasiūlymus, ką būtų galima padaryti geriau ar įdomiau. Galbūt Jums trūksta informacijos? Praneškite mums, stengsimės įgyvendinti Jūsų norus. 

     Svetainėje skelbsime visas mokyklos gyvenimo naujienas, kursime nuotraukų albumus, dalinsimės įspūdžiais iš renginių. Čia taip pat galėsite daugiau sužinoti apie mokyklėlės įkūrimo istoriją, pačias steigėjas bei mokytojas. Jūsų patogumui svetainėje dalinsimės pamokų bei renginių kalendoriumi ir programų aprašymais. 

     Už pagalbą kuriant svetainę esame ypatingai dėkingos tėčiui Vytui! Svetainė dar šiek tiek tobulinama, sekite naujienas!