Mieli tėveliai ir vaikai,

atostogos jau įpusėjo ir mes skubame paskelbti registraciją 2017 / 2018 mokslo metų rudens / žiemos semestrui.

Maloniai kviečiame vaikus nuo 1,5 m. registruotis į įvairius siūlomus užsiėmimus.

Registruotis galima užpildant ir išsiunčiant registracijos formą, kurią rasite čia.

Su užsiėmimų aprašymais ir tvarkaraščiu bei pamokų grafiku galite susipažinti čia ir čia.

Rudens ir žiemos semestro užsiėmimų kainas rasite čia

Registracijos terminas: rugsėjo 1 d. 

Svarbu! Kadangi vietų skaičius ribotas, po registracijos termino informuosime Jus e. paštu, ar Jūsų registracija patvirtinta, ir paprašysime iki nustatytos datos banko pavedimu sumokėti už pasirinktus užsiėmimus. Registracija bus galutinai patvirtinta tik gavus banko pavedimą. Jeigu iki nustatytos datos pavedimo negausime, vietą turėsime perduoti laukimo sąraše esančiam vaikui.

Primename, kad vietų skaičius ribotas, todėl nesnauskite ;)

P. S. Trumpa pastaba dėl lietuvių kalbos ir Lietuvos pažinimo pamokų vaikams nuo 8 metų. Kol kas dar ieškome mokytojo, todėl susidomėjusius prašome registruotis internetu. Vėliau, kai bus rastas mokytojas ir paaiškės kitos praktinės detalės, su Jumis susisieksime.

Linkime visiems smagios likusios vasaros ir laukiame sugrįžtant ar naujai prisijungiant prie mūsų mokyklėlės bendruomenės!