© Vaidotas Mikšys

 

Rugsėjo 23-iąją AVILYS dūzgė pilnas po vasaros sugįžusių ir naujai prie mokyklėlės prisijungusių bitučių, tėvelių, mokytojų ir garbingų svečių. Atidarėme naujus – antruosius – mokslo metus.

Koks gi AVILYS be tikro bitininko! Mūsų šventę labai pagyvino į mokyklėlę atvykęs pats tikriausias bitininkas Žilvinas – jis atvyko su pačiu tikriausiu aviliu, bitininko amunicija ir saldžiausiu Liuksemburge prikopinėtu medumi. Vaikai ir tėveliai išsižioję klausėsi pasakojimų apie bičių gyvenimą, galėjo savo rankomis paliesti ir savo akimis apžiūrėti avilį, sužinojo, kaip susidraugauti su bitėmis, ir paragavo labai skanaus medaus ir net itin vertingo bičių pienelio.

Vėliau mūsų šauniosios mokytojos Jurgita, Gabija ir Urtė pristatė savo pamokas ir susipažino su naujais vaikučiais bei jų tėveliais.

Po pamokų pristatymų klausėmės į AVILĮ atvykusių garbingų svečių palikėjimų, o mokinukams buvo iškilmingai įteikti Lietuvos pirmoko pasai. Po oficialiosios dalies laukė skanios mokyklėlės ir pačių tėvelių atneštos vaišės.

AVILYS labai dėkoja visiems dalyvavusiems: vaikams, tėveliams, mokytojoms, bitininkui Žilvinui, ambasadoriui G. Varvuoliui, LR Seimo nariui S. Tumėnui, Audito Rūmų nariui R. Šadžiui už vertingas mokyklos bibliotekai dovanotas knygas ir mokyklai antrus metus patalpas suteikusios Šengeno savivaldybės atstovams. AČIŪ visiems!

Visiems linkime sėkmingų ir įdomių ateinančių mokslo metų! 

 

        

 

 

 

         

 

   

 

 

 

 

  

 

 

      

 

 © Ema Kazlauskaitė-Radkevičienė, Giedrė Šimonėlytė.