2017 / 2018 mokslo metų uždarymas. Nuotraukos autorius: V. Mikšys

Mieli tėveliai ir vaikai,

tikimės, kad smagiai ir turiningai paatostogavote ar baigiate atostogauti ir esate nusiteikę vėl kibti į mokslus. AVILYS nekantriai laukia savo po vasaros sugrįžtančių bitelių.

Skubame pranešti, kad ateinančių mokslo metų pamokų tvarkaraščio rengimas užtruko kiek ilgiau nei tikėjomės, bet pagaliau jis parengtas! Mums be galo smagu, kad kitais mokslo metais turėsime net tris nuostabias ir energingas naujas mokytojas: Giedrę, Sigitą ir Neringą. Nekantriai laukiame jų įsiliejant į AVILIO mokyklinį gyvenimą. Mažąsias bitutes ir toliau mokys mokytoja Jurgita.  

Be to, norėtume jums pasiūlyti dvi naujoves. Pirmiausia, norėtume paklausti, ar tarp jūsų būtų bitelių, kurios norėtų susiburti į Knygų klubą. Jį pasisiūlė koordinuoti mama Irena, planuojame, kad jis vyktų kartą per mėnesį, o susitikimų metu klubo nariai dalytųsi savo įspūdžiais apie perskaitytas knygas, galbūt pristatytų savo perskaitytą knygą, keistųsi knygomis ir t. t. Jame galėtų dalyvauti bet kokio amžiaus vaikai, norintys ir mėgstantys skaityti. Jeigu jums ši idėja patiko, parašykite mokyklėlei e. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Bandysime ją įgyvendinti :)

Antra mūsų siūloma naujovė - Tėvų laboratorija. Labai norime, kad į AVILIO veiklą įsijungtų dar daugiau tėvelių, todėl kviečiame tėvelius pravesti vienkartinius užsiėmimus pasirinkto amžiaus mokinukams. Tai gali būti rankdarbių dirbtuvės, margučių dažymas, pasakojimas apie savo profesiją, dainelės išmokymas, knygos skaitymas. Parašykite mums, jei galėtumėte tokį užsiėmimą pravesti. Tikimės, kad mūsų e. pašto dėžutė lūš nuo pasiūlymų gausos :)

O dabar apie registraciją 2018 / 2019 mokslo metų rudens / žiemos semestrui.

Maloniai kviečiame vaikus nuo 1,5 metų amžiaus registruotis į įvairius siūlomus užsiėmimus.

Registruotis galima užpildant ir išsiunčiant registracijos formą, kurią rasite čia.

Su užsiėmimų aprašymais, tvarkaraščiu ir grafikais, galite susipažinti čia ir čia.

Rudens ir žiemos užsiėmimų kainas rasite čia

Registracijos terminas: rugsėjo 14 d.

Svarbu! Kadangi vietų skaičius ribotas, informuosime Jus e. paštu, ar Jūsų registracija patvirtinta, ir paprašysime iki nustatytos datos banko pavedimu apmokėti už užsiėmimus. Registracija bus galutinai patvirtinta, tik gavus banko pavedimą. Jeigu iki nustatytos datos pavedimo negaussime, vietą turėsime perduoti laukimo sąraše esančiam vaikui.

Primename, kad vietų skaičius ribotas, todėl nesnauskite ;)

Nekantriai lauksime bitučių registracijos ir pasimatysime rugsėjo 22 d. Mokslo metų atidarymo šventėje!

Su nuoširdžiausiais linkėjimais

AVILIO komanda