Mama Ema Kazlauskaitė-Radkevičienė dalijasi įspūdžiais apie praėjusį šeštadienį, lapkričio 24 d., įvykusį aktorės Ilonos Balsytės apsilankymą „Avilio“ mokyklėlėje:

„Viena mama vakar pasakojo, kad važiuodamos su dukra į mokyklėlę, klausėsi „Keistuolių teatro”. Jos dukra ir taip puikiai pažįsta šio kolektyvo dainas, tačiau būtent vakar buvo svarbu išskirti vieną balsą - varpelio tyrumo Ilonos Balsytės balsą.

Ar jūs girdite varpelį, kai ji dainuoja?
Aš girdžiu. Ir norisi kartu, vėl ir vėl iš naujo dainuoti vaikystėje mintinai išmoktas dainas.

...

„Avilyje” I. Balsytė pristatė „Zikamu” programą, kuri, turiu pastebėti, labai patiko mūsų visoms bitelėms, mažutėms nuo vos kelių mėnesių iki vyriausiųjų! Visi šoko, dainavo, improvizavo, drąsiai atsakinėjo į klausimus. Na didžiuojamės savo bitelėmis! 😎

Ir dar. Blizgėjo tėvų akys šiame renginyje. Nes matyt ir jie visą rytą niūniavo savo mėgiamiausią Keistuolių repertuaro dainą 😉

Grįžtu prie mamos ir dukros kelionės į susitikimą su I. Balsyte. Mergaitei buvo įdomu, o kurgi kurmis? Ar jis neatvažiavo?! Ar klausėte I. Balsytės, kur jis užtruko? Miela bitele, jei skaitai šį tekstą, parašyk, ar atradai kurmį!

Labai dėkojame mielai I. Balsytei už šeštadienio muzikinį rytmetį “Avilyje”! Lauksime grįžtant 🙂

Taip pat dėkojame Liuksemburgo lietuvių bendruomenes valdybai ir tėveliams, prisidėjusiems prie šio renginio organizavimo.

Su šilčiausiais linkėjimais,
Avilio komanda
Bzzzz 🐝“