Nuotraukos autorius V. Mikšys

Maloniai kviečiame vaikus nuo 1,5 metų amžiaus registruotis į įvairius siūlomus užsiėmimus. Jų aprašymus rasite paspaudę čia, o užsiėmimų tvarkaraštį - čia

Registruotis galima užpildant ir išsiunčiant registracijos formą, kurią rasite čia. Atkreipiame dėmesį, kad vaikai registruojami pagal amžių, bet vėliau grupės gali keistis pagal lietuvių kalbos lygį. 

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad registruojamasi visiems 2019 / 2020 mokslo metams. Mokestis už vieną korį metams: 288 eurai. Šį mokestį galima sumokėti du kartus lygiomis dalimis (po 144 eurus): pirmą dalį - sulaukus patvirtinimo, kad vaikas pateko į tam tikrą korį, o antrą dalį - iki 2020 m. sausio 1 d. Daugiau informacijos apie mokesčius rasite paspaudę čia.

Kviečiame registruotis (užpildant registracijos anketą) ir norinčius tapti Knygų klubo nariais. Simbolinis knygų klubo nario metinis mokestis - 10 eurų. Klubo susitikimai vyksta kartą per mėnesį, apie tikslias datas informuosime vėliau. Į klubą kviečiami vaikai nuo 10 metų, bet jei yra ir jaunesnių knygų mylėtojų, registruokitės. Daugiau informacijos apie knygų klubą rasite čia.

Registracijos terminas: rugsėjo 1 d.

Svarbu! Kadangi vietų skaičius ribotas, informuosime Jus e. paštu, ar Jūsų registracija patvirtinta, ir paprašysime iki nustatytos datos banko pavedimu apmokėti už užsiėmimus. Registracija bus galutinai patvirtinta, tik gavus banko pavedimą. Jeigu iki nustatytos datos pavedimo negausime, vietą turėsime perduoti laukimo sąraše esančiam vaikui. Pirmenybė teikiama vaikams, jau lankusiems mokyklėlę. 

Primename, kad vietų skaičius ribotas, todėl nesnauskite ;)

Nekantriai lauksime bitučių registracijos ir pasimatysime rugsėjo 28 d. Mokslo metų atidarymo šventėje!