Mieli „Avilio“ bičiuliai,

su dideliu džiaugsmu kviečiame Jus šį šeštadienį, rugsėjo 26 d., 10 val. pagaliau susitikti  Liuksemburgo lituanistinės mokyklos „Avilys“ 2020-2021 mokslo metų atidaryme „Graži mūsų šeimynėlė“! Atidarymas vyks Remeršeno pradinės mokyklos kieme (adresas: 25, Wäistrooss, L-5440 Remerschen).

Preliminari atidarymo programa:

10:00-10:15 Įžanga (kiekviena šeima Ingridos paruoštame žemėlapyje tepažymės, kurioje Lietuvos vietoje jų šaknys, vaikai susivers iš kaštonų savo korio simbolį)

10:15-11:15 „Graži mūsų šeimynėlė“ (šią dalį pradėsime Lietuvos himnu ir sveikinimo kalbomis; kartu peržvelgsime žemėlapį ir susipažinsime – iš kurių kraštų susirinkome į „Avilį“; tada džiaugsimės šeimų, bičiulių grupelių ir asmeniniais vaikų ar suaugusių prisistatymais – kas norite, paruoškite eilėraštuką, dainelę, šokį ar kitokį prisistatymą – scena laukia jūsų!; užbaigsime bendru rateliu „Graži mūsų šeimynėlė“)

11:15-12:00 Įvadinė pamoka (kiekvienas korys su savo mokytoju eis susipažinti į mokytojų parinktas vietas/klases (1 k. – su Kristina, 2 k. – su Giedre, 3 k. – su Loreta, 4 k. – su Sigute, 5 k. – su Rimvydu, 6, 7 k. ir Knygų klubas – su Ingrida ir Ieva, suaugusiųjų lietuvių k. kursų dalyviai – su Erdvilu)).

Ir Tėvų susirinkimas (kol mokytojai bendraus su mokiniais, mes, mamos ir tėčiai, susipažinsime tarpusavyje ir kartu aptarsime mokyklėlės veiklą šiais mokslo metais, pasidalysime idėjomis, lūkesčiais, abejonėmis. Taip pat pasiskirstysime užduotimis. Kad būtų šilčiau šnekučiuotis, kiekvienas pasirūpinkime savo kavos/arbatos puodeliu).

12:00-12:30 Iki pasimatymo! (tėvams tai bus proga persimesti vienu kitu žodeliu su mokytojais, vaikams – padūkti, užkąsti; lauknešėliais, pikniku, užkandžiais ir gėrimais kiekviena šeima tepasirūpins savo nuožiūra).

Šventė vyks lauke. Sakoma: nėra blogo oro, tik netinkama apranga! :) Tad prieš išvykdami iš namų pakelkime akis į dangų ir... įsimeskime striukę, skėtį, apsiaustą! ;)

Taip pat kiekvienas dalyvis turi pasirūpinti jau įprastomis Covid 19 prevencijos priemonėmis: rankų higiena, saugus atstumas, burną ir nosį dengiančios priemonės (privalomos asmenims nuo 6 m. amžiaus) patalpoje ar kai atstumo neįmanoma išlaikyti.

Iki!

„Avilio” komanda