Kviečiame 10-15 m. amžiaus užsienio lietuvių vaikus susitikti debatų vasaros stovykloje Lietuvoje. Stovykla vyks 2021 m. liepos 25-30 d. kaimo sodyboje "Kregžlė" prie Asvejos regioninio parko (https://sodybakregzle.lt/apie-sodyba/). Stovykloje vaikai lietuviškai mokysis debatų meno, gilins žinias diskutuodami aktualiomis Lietuvos istorijos, meno ir kultūros temomis. Numatomi žaidimai, ekskursijos, edukaciniai kūrybiniai užsiėmimai, įdomūs susitikimai, vakaronės - gausybė progų susipažinti ir susidraugauti su lietuviškai kalbančiais bendraamžiais iš skirtingų šalių! Ir visa tai žaviame Lietuvos gamtos kampelyje.

DEBATAI:

• moko suprasti, kad nėra ir negali būti vienos nuomonės,

• moko aiškiai mąstyti ir kalbėti, pagrįsti savo nuomonę,

• moko klausytis ir pagarbiai atsakyti į kito nuomonę,

• moko išgirsti ir atskirti svarbius dalykus nuo mažiau svarbių,

• skatina pasitikėjimą savimi ir komandos draugais.

STOVYKLOS LAIKAS: 2021 M. LIEPOS 25-30 D.

STOVYKLOS VIETA: kaimo turizmo sodyba „Kregžlė"

DALYVIŲ AMŽIUS: 10-15 m.

DALYVIŲ SKAIČIUS: 30 dalyvių.

STOVYKLOS KAINA:100 EUR. Stovykla organizuojama gavus LR Švietimo, sporto ir mokslo ministerijos paramą pagal projektų finansavimo konkursą.

DEBATŲ MOKYMŲ VEDĖJAS: Debatų ir viešojo kalbėjimo mokytojas Kristijonas Pajėda, mokęs vaikus debatuoti įvairiose pasaulio šalyse (Londone, Ruandoj, Nepale) ir šių metų pavasarį pavasarį vedęs nuotolinius debatų kursus užsienio lietuviams vaikams.

Registracijos anketa: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSe3Y8dKl.../viewform...

MOKYMŲ ORGANIZATORIUS: Liuksemburgo lituanistinė mokykla „Avilys" ir partneriai.

REGISTRACIJOS PABAIGA: 2021 m. liepos 14 d.